Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Naujas vartotojas? Užsiregistruokite!
Kelionė į TENERIFĘ
2011-10-23 23:37

Ant Lietuvos žemės užėjo auksinis ruduo, termikai ir maršrutai prašosi į atostogas iki pavasario, mokiniai džiaugiasi, skraidydami visą dieną, o mums, nespėjus sušalti po saulėtos Turkijos, artėja laikas vėl pasitraukti į šiltus kraštus; „sekantis sustojimas“ – amžino pavasario sala, TENERIFE.

Ką pasakyti apie Kanarus... važiuojame ten jau ketvirtą kartą, ir važiuosime ten visada! Šis rojaus kampelis neatsibos niekada, ir bučiau ne prieš vieną kartą ten ir likti. Tarp kitko, amžino pavasario sala Tenerife pavadinta todėl, kad metų temperatūra svyruoja nuo 20-25 žiema iki 25-27 vasara! Ten pastatuose nėra nei šildymo, nei kondicionierių! O vandenynas visada 20-23…

Nerealiai graži ir įvairi gamta, besikeičiantis landšafto vaizdai, prabangus kurortai tarp dykumų ir kaktusų, pušynai rūke, vulkaninės dykumos, tropinės augmenijos įvairovė...

Ekskursijos po visą salą, nacionaliniai parkai, geriausi pasaulyje zoologijos sodai, dvejų civilizacijų tūkstantmečių istorija ir architektūra, įspūdingi akva-parkai, naktinis gyvenimas...

Kaip dar aprašyti viena iš maloniausių ir įdomiausių pasaulio kraštų?!

Koks skraidymas Tenerifėje? Net sunku apibrėžti dviem žodžiais; prieš akys išplaukia iš trejų metų atminties vaizdai ir pojūčiai... Skrydis tarp uolų ir bedugniai tarpekliai po kojom... Kartais mūsų kalnynas, kaip autostrada, ir brūžiname juo 10-ais km ten-atgal, o kartais ten pat ilgos valandos kovos už aukštį siauroje skylėje tarp dangaus ir žemės... O kartais dangus atidaro didžiulę erdvę, ir skraidai laisvas, kaip lygumose, virš slėnių ir miestų, bananų plantacijų ir prabangių kurortų... Skriejimas prie 300m sienos… O kaip jums antvėjis virš auksinio paplūdimio kilometro aukštyje ir virš laivų, stovinčių 500m juroje? O rytinis skrydis nuo viršutinio kalnyno 2200m, kai atsiveria pusės salos panorama? O kiek dar liko vietų - kur dar nepaskraidėme!

Kalnų skraidymo naujokams sala pasiūlys gana lengvai nuskaitomą landšaftą ir aerologiją, todėl pirmi termikai ir maršrutai bus neužilgo.

Patyrę pilotai turės šansą pagerinti mūsų Dimkos ir kitų gerų pilotų pasiekimus – apskristi salos ketvirtadalį (Jama – Los Gigantes ir atgal).

Man labai patinka Arvydo klipukas iš pat pirmos mūsų kelionės 2008-ais. Pažiūrėkite:

[www.youtube.com ]

Taigi, pradedame registraciją kelionei į TENERIFE.

Reikalavimai pilotams: Para Pro III ir aukštesnė kvalifikacija, normalūs startavimo nuo šlaito įgūdžiai, sugebėjimas taikliai nusileisti į 50x50m aikštelę. Kas neatitinka šiuos reikalavimus – pasitreniruokite dar Lietuvoje, nes kaktusai ten irgi labai gražūs . Kas neturi šlaito patirties, bet gerai „žaidžia“ su sparnu ant žemės – irgi tinka.

Datos: 2012 sausio 6 – sausio 16. 10 dienų

Skrisime tiesiogiai arba iš Vilniaus arba iš Varšuvos (iki lapkričio pabaigos svarstysime kainos-patogumo santykį).

Preliminari kelialapio kaina: 2500 – 3100 Lt (skrydis, viešbutis, pusryčiai, vakarienė)

Grupės transporto išlaidos: 200-300 Lt žmogui

Draudimas: 80 Lt pilotui, 20 Lt paprastas

ARCUS-mokestis naujokams - 300 Lt, ne pirmą kartą važiuojantiems - 100 Lt. Kas norės organizuoti skrydį, viešbutį ir transportą savarankiškai, instruktoriaus palaikymas – 100 euro.

Jevgenij Blocha
ARCUS
8 699 53878