Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Naujas vartotojas? Užsiregistruokite!
Tenerifė-2014
2013-10-16 09:59
Kviečiame registruotis į mūsų tradicinę kelionę – TENERIFE. 

Datos: 2014 sausio 8 – sausio 19. 
http://www.flyschool.ru/upload/medialibrary/b0f/b0fc0085f1f712cc549daccdf7392b5d.jpg
Apie šią nuostabią vietą daug jau buvo parašyta, mes ten sugrįžtame kasmet, kaip namo. Viduryje lietuviškos žiemos persinešti į šiltą vasarą, paskraidyti virš įdomiausio landšafto, pasigrožėti nerealią gamtą, pasimaudyti vandenyne.. Kviečiu prisijungti! 
Gerą kelionės aprašymą jus surasite mūsų draugu, mokyklos VECTOR puslapyje: 
[www.flyschool.ru

Ką pasakyti apie Tenerifę... Nerealiai graži ir įvairi gamta, besikeičiantis vaizdai, prabangus kurortai tarp dykumų ir kaktusų, pušynai rūke, vulkaninės dykumos, tropinės augmenijos įvairovė... 
Ekskursijos po visą salą, nacionaliniai parkai, geriausi pasaulyje zoologijos sodai, dvejų civilizacijų tūkstantmečių istorija ir architektūra, įspūdingi akva-parkai, naktinis gyvenimas... 
Kaip dar aprašyti viena iš maloniausių ir įdomiausių pasaulio kraštų?! 
Tarp kitko, amžino pavasario sala Tenerife pavadinta todėl, kad metų temperatūra svyruoja nuo 20-25 žiema iki 25-27 vasara! Ten pastatuose nėra nei šildymo, nei kondicionierių! O vandenynas visada 20-22… 

Kalnų skraidymo naujokus išmokysime skaityti gana lengvai suprantamą landšaftą ir aerologiją; padėsime sucentruoti pirmus termikus ir suskristi pirmus kilometrus. 
Patyrę pilotai priims iššūkį – apskristi salos ketvirtadalį ( pvz. Jama – Los Gigantes ir atgal), arba pakilti virš pagrindinio kalnagūbrio. 
Kiekvienas gaus užduotį pagal savo kvalifikaciją ir atras kažką naujo. 
Kartu su tuo salos aerologija turi keletą „povandeninių akmenų“, susijusių su vyraujančio Kanaruose šiaurės-rytinio pasato ir vietinių efektų sąveika. Be šių niuansų žinojimo, skraidymas Tenerifėje kartais būna per aštrus ir net pavojingas. Todėl labai pageidautinas patyrusio instruktoriaus palaikymas. 

Reikalavimai pilotams: Para Pro III ir aukštesnė kvalifikacija, normalūs startavimo nuo šlaito įgūdžiai, 
sugebėjimas taikliai nusileisti į 50x50m aikštelę. Kas neatitinka šiuos reikalavimus – pasitreniruokite dar Lietuvoje, nes kaktusai ten irgi labai gražūs . Kas neturi šlaito patirties, bet moka „dirbti“ su sparnu ant žemės – irgi tinka. 

Kelionė skirta mėgstantiems komfortą – viskas organizuojama nuo A iki Z – skrydis, viešbutis, maitinimas, transportas, instruktoriaus palaikymas, laisvalaikis ir t.t. Būtinai imkite su savim šeimos narius – jie ten tikrai nenuobodžiaus. 
Preliminari kelialapio kaina: apie 2500 Lt (skrydis, viešbutis, HB-maitinimas). 
Grupės transporto išlaidos (nuomojame 1-2 automobilius, vairuoju aš ir dar kas nors): apie 300 Lt žmogui. 
Draudimas: 80 Lt pilotui, 20 Lt nepilotui 
ARCUS-mokestis naujokams - 350 Lt (kelionės organizavimas, instruktorius, grupės vadovas) 
Važiuojantiems ne pirmą kartą ir nepilotams - 100 Lt. (kelionės organizavimas, grupės vadovas). Kas norės organizuoti savo skrydį, viešbutį ir transportą savarankiškai - instruktoriaus palaikymas 100 euro. 

Registracija – El. paštu: 
El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti  

8 699 53878

Jevgenij Blocha, 
Skraidymo mokykla ARCUS