Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Naujas vartotojas? Užsiregistruokite!
ARCUS renginių planas 2016 m.
2015-12-20 16:56
Kviečiu para-bendruomenę susipažinti su mūsų klubo planais 2016-sezonui. Tikiuosi, tai padės jums sudėlioti savo atostogas ir nuvykti kur nors kartu. Šioje temoje galimi konstruktyvus pasiulymai / patobulinimai / pastabos. Iš anksto dėkingas. 

Taigi: 

Vasario 13 - 16. Trakų Oro Šventė. TN varžybos, kaukių šou, filmų festivalis, Sv, Valentino diena - ką čia daug aiškinti: Pirmas Baltijos Tusas 2016 sezone. Dalyvavimas butinas! 

Vasario 20 - 28. Mokymo stovykla Nida-2016. Parasparniai, kaitai, slidės. 
Kviečiame naujokus, kurie nori pradėti mokytis skraidyti parasparnių. Pilotai turės puikią progą pasitreniruoti nuostabiame Lietuvos kampelyje. Žinoma, jei bus geras ledas smiling smiley 

Kovo 18 - 27 d. Išvyka į Brunico, Italija. Skraidymas, kalnų slidinėjimas. 
Nepakartojami Dolomitų vaizdai ir puiki skraidavietė visų lygių pilotams. Naujokus mokinsime skrieti kalnuose, o su patyrusiais pilotais planuojame rimtai pavaryti XC. Kelionė visai šeimai - vienas geriausių Europoje slidinėjimo kurortų (Kronplatz), baseinai-pirtis, pavasariška saulė.. 

Balandžio 29 - Gegužės 8 d. išvyka į Oludenizą, Turkija. SIV-kursas, maršrutai kalnuose. 
Kviečiame į būtinus kiekvienam pilotui „kvalifikacijos kėlimo kursus“ - SIV. Tiems, kas jau buvo SIV-e arba įsigijo naują sparną - SIV-PRO kursas. Kas abejoja dėl savęs ar sparno – SIV-Light. Kelionė visai šeimai - šilta jura, gausybė pramogų. 

Birželio 15-26 d. Mokymo-treniruočių stovykla. Valkininkai (Varėnos raj.). 
Stovykla skirta naujokams, kurie nori vieną kartą atvažiuoti ir išmokti skraidyti. 12 dienų įtempto grafiko: ryte-vakare skraidymai, dieną paskaitos, o pabaigoje egzaminai ir skriejimas termikuose! Taip pat stovyklos infrastruktura puikia tinka pilotams pasitreniruoti, paskraidyti gerus maršrutus, pabendrauti prie laužo.. 

Birželio 24-26 „ARCUS-Light-Cup“ JPL-etapas. 
Apie naują Jaunųjų Pilotų Lygą netrukus sužinosite daugiau. Varžybų serija skirta naujiems pilotams, kurie tik pradeda dalyvauti varžybose. Draugiška atmosfera, įdomus ir nesudėtingi pratimai, edukacinės programos - busimų Čempionų kalykla kviečia dalyvauti! 

Liepos 1-3 arba Liepos 22-24. SIV-kursas-LT. Dukštas, Dysnų ežero SIV-bazė. 
Pasirenkame gero oro savaitgalį ir organizuojame SIV-kursą tiems, kas mėgsta Tėvynės vandenis. Programoje tradiciškai SIV, SIV-Pro, SIV-Light kursai. 

Liepos 10-17 Europos Parasparnių Tikslaus Nusileidimo Čempionatas (5-th EPAC). Paluknys. 
Geriausi Lietuvos pilotai dalyvauja, visi kiti padeda organizuoti varžybas ir serga už mūsiškius. Visos Lietuvos reikalas!! 

Liepos 30 - Rugpjūčio 6 d. Vaikų 8-14 m. buriavimo stovykla. Trakų Slėnis. 
Jeigu jūsų atžalos vis dar nesimoko pas manė skraidyti (netvarka, a?), tuomet galiu išmokinti juos buriuoti. Irgi, žinot, neblogai - patikrinta ant savo vaiko.. 

Rugpjūčio 13-15. „ARCUS Cup“ (FAI-II) LLL-etapas. Valkininkai, Sasnava, Alytus, Druskininkai, Kaunas - priklausomai nuo oro. 
Rimtos, komfortiškos tarptautinės varžybos XC-aistruoliams ir naujokams. Geri prizai garantuojami! 

Rugpjūčio 19 - 28 Išvyka i Tolminą, Slovėnija. 
Visus, kas išmoko skraidyti per vasarą, laukia pirmas išbandymas - mokymas skraidyti kalnuose. Naujokus ganysime nesudėtingais patikrintais maršrutais, o rimtus pilotus laukia rimtos XC-užduotis. Kelionė visai šeimai, mėgstančiai pasivaikščioti po gamta, paragauti vietinių skanėstų. 

Rugsėjo 2-4 arba 9-11. SIV-kursas-LT - antra serija. Dukštas, Dysnų ežero SIV-bazė. 
Pasirenkame gero oro savaitgalį ir organizuojame SIV-kursą tiems, kas mėgsta Tėvynės vandenis. Programoje tradiciškai SIV, SIV-Pro, SIV-Light kursai. 

Rugsėjo 16 - 25 d. Išvyka į Prancūzija. Mūsų planai grandioziniai: Saint-Vincent-les-Forts - paskraidysime patys, Serres - leisime Volkovui paskraidinti mus sklandytuvu, Saint-Hilaire - apsilankysime legendiniame festivalyje „Coupe Icare“. O moterims užtenka pasakyti tik „važiuojame į Provansą“. 

Spalio 15 - 30. Kelionė į Pietų Ameriką. Argentina arba Kolumbija arba Brazilija. 
Egzotiškiausias mūsų turas, net šiek-tiek avantiūra.. Kol kas nežinome nei maršruto, nei sąlygų. Bet viską sužinosime, ir suplanuosime. Turėtu gautis tikras „Adventure“! 

Lapkričio 16 - 26 d. Išvyka į Tenerifę. Ispanija. 
Bėgame iš bjauraus Lietuvos rudens į amžiną pavasarį. Kalnynas-treniruoklis naujokams, kalnynas-iššūkis geriems pilotams. Ir nuostabi gamta, šiltas vandenynas, pramogos - visiems.

Jevgenij Blocha, 
Skraidymo mokykla ARCUS