MokyklaJeigu Jūs šitame puslapyje – galbūt jus sudomino parasparnių mokymo kursai...

Viskas teisingai, ką tik mes benorėtume įsisavinti: lėktuvą, automobilį, kalnų slides ar parasparnį, papraščiausias ir saugiausias būdas – mokytis pas profesionalus!

Mes su malonumu apginsime Jus nuo daugybės savamokslio klaidų, suteiksime specialiai apmokymams skirtą irangą, ir pasistengsime sumažinti iki minimumo susijusią su skraidymais riziką.

Skraidymo mokykla “ARCUS” – tai pirmoji profesionali mokykla Lietuvoje. Mūsų parasparnių mokymo kursai - populiariausi LIetuvoje - per ARCUS rankas praėjo virš pusės visų Lietuvos pilotų. Mes ne šiaip uždirbame pinigus, bet pasiryžę už juos sąžiningai atidirbti. Mes garantuojame kokybišką individualų apmokymą pagal nuosavą, laiko patikrintą metodiką.

Mūsų technika yra aukščiausios kokybės: sertifikuoti, patikimi, paprastai valdomi mokomieji parasparniai OZONE ELEMENT-2 (EN A), GIN BOLERO-4 (EN A); pakabinimo sistemos su maksimalia piloto apsauga – visa įranga specialiai atrinkta pagal kriterijus: saugumas, apmokymo efektyvumas, malonumas skrydyje.

Mokykla turi 2 išvilktuvų komleksus, kurie užtikrina pakilimą iki 300-400 m, ir leidžia per dieną atlikti virš 100 skrydžių kiekvienas! Pakėlimus vykdo profesionalūs operatoriai.

Mes atliekame rimtą teorinį kursantų paruošimą. Geras pilotas – ne tik gerai pilotuojantis sparną, bet ir turintis solidų žinių “bagažą”, kuris leidžia skraidyti tikrai saugiai ir atlikti nepakartojamus tolimus skrydžius.

Jūsų instruktorius – triskartinis Lietuvos čempionas, slapta svajojantis padaryti Jus savo įpėdiniu…

Kartais būna sunku padaryti pirmą žingsnį savo svajonės link, arba tiesiog norisi pradžioje daugiau sužinoti apie parasparnį ir būsimą apmokymą – tikimės, pasirinksite Jums tinkamiausią susipažinimo su parasparniu formą.

Jeigu Jūs:

norėtumėte daugiau sužinoti apie parasparnį, gauti atsakymus į Jūsų klausimus,
norėtumėte pasižiūrėti “gyvai” į parasparnį, skraidymus, apmokymo procesą, ir galbūt atlikti skrydį su dviviečiu parasparniu-tandemu kartu su instruktoriumi,
norėtumėte atlikti savo pirmajį skrydį savarankiškai,
tikrai žinote, ko norite, ir norėtumėte išmokti skraidyti su parasparniu,
jau skraidote su parasparniu ir norėtumėte praleisti laiką bendraminčių būryje,
norėtumėte prisijungti prie vienos iš organizuojamų ARCUS-kelionių.