Prisijungimas

Pamiršote slaptažodį
Naujas vartotojas? Užsiregistruokite!
Naujienos
Atnaujinta nuotraukų galerija
2006-04-22 23:12
Kaip jau buvo minėta, paragliding.lt atnaujinimas vyksta etapais. Ką tik baigėsi etapas, kuriame buvo tvarkoma nuotraukų galerija. Rezultatus galite matyti spustelėję meniu punktą "Galerija". Atnaujinimas šiek tiek užtruko, nes buvo perkeliamos nuotraukos iš senojo tinklapio.

Nuo šiol stengsimės reguliariai papildyti galeriją naujomis ir jau matytomis nuotraukomis. Apie galerijos atnaujinimus skelbsime naujienose ir forume.

Prašytume visų prisidėti, pasidalinant su kitais užfiksuotomis gražiausiomis skrydžio ir pasiruošimo skrydžiui akimirkomis. Tikimės, kad galerija populiarumu pavys forumą, nes kaip sako liaudies išmintis "Geriau vieną kartą pamatyti, negu 10 kartų išgirsti". Taigi, praneškite apie savo nuotraukų kolekciją el. pašto adresu El. paštas saugomas nuo šiukšlintojų, Javascript turi būti įjungta jei norite peržiūrėti ir mes su Jumis susisieksime.
 
Pradėtas kurti D.U.K.
2006-04-11 17:37
Pradėta kurti "Dažniausiai užduodamų klausimų (D.U.K.)" skiltis. Kol kas ten tik keletas patarimų, kaip patogiau naudotis forumu. Tikimės ateityje papildyti dažniausiai užduodamais klausimais apie parasparnius. Čia labai praverstų pilotų pagalba ir pasiūlymai...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Pabaiga >>

Rezultatai 73 - 74 iš 74